gelişmiş arama
Kreş ve Yuva Rehberiniz

Atlantis Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Altınkum Mah. 448 Sok. Villa Hakan No:39 Konyaaltı / Antalya

0 242 229 21 22
02 HAZİRAN 2017 tarihinde yayınlandı
Güncellenme Tarihi :

Açıklama

•Oxford okul öncesi programı ile çift dilde eğitim
•Sınıflarımızda aynı anda; okul öncesi öğretmeni + yabancı dil öğretmeni + yardımcı öğretmen (abla değil) bulunmaktadır.
•Her yaş grubu için ayrı sınıf, etkinlik odaları ve uyku odaları
•Psikolog destekli en fazla 10 – 12 kişilik ferah sınıflar
•Mevsimsel ve markalı ürünlerle ev yapımı üç öğün organik beslenme
•Teras kat yüzme havuzu
•Asansör ve tüm odalarda 7/24 kamera sistemi
•Her semte servis imkânı
•Size uygun çalışma saatleri ile hafta içi ve cumartesi 07:30 – 18:30

Uzman branş öğretmenleri eşliğinde haftanın her anına yayılmış aktivitelerle çocuklarımız Görerek, Yaşayarak ve Eğlenerek ÖĞRENİR …

Atlantis Kreş en değerli varlıklarınız olan sevgili yavrularınızın eğitimini alabilmesi için , yaş gruplarına ayrılmış sınıflarımızla , deprem güvenlikli, yangın tertibatlı, aydınlık, ferah, geniş ve hijyenik mekânlarıyla , güvenlik tedbirlerinin ön planda tutularak yapılandırıldığı bina yapısı ve işleyişi ile, çocuklar için özel olarak tasarlanmış, konforlu bir yapıda uzman bir kadroyla eğitim vermektedir. Atlantis kreş ailesi olarak ailemizin sıcaklığına inanıyoruz.

Onların gülümsemelerini kahkaya dönüştürmeyi kendimize amaç edindik.

Açık ve kapalı oyun alanlarında çocuklarımız, çok çeşitli oyuncaklarla birçok eğlenceli oyunlar oynayabilmekte , birçok aktivitelerle çok keyifli, harika bir zaman dilimi geçirebilmektedirler. Ayrıca özel parti organizasyonları ve özel gün kutlamaları da yapılabilmektedir. Sinema, dans ve drama salonlarımızda görsel ve eğitsel etkinliklerin içinde aktif olarak yer alan cocuklar ; yaparak ve yaşayarak öğretilerini geliştirirler.

Atlantis Kreş’de uygulanan egitim programının temel amacı yıllık planda belirlenen konular aracılıgıyla 3-6 yaş grubu çocukların kişilik oluşumlarının en önemli evresinde oldukları düşünülerek, bu dönemde belirlenen amaçlar ve hedefler dogrultusunda edinmeleri gereken tutum ve davranışları kazandırmaktır.

Atlantis Kreş geleneksel program çerçevesinde yer alan kalıpçı yaklaşımdan sıyrılarak çocuklara bilgi yüklemek degil, demokratik, bilgiyi keşfeden, araştırmacı, yaratıcı, öz disiplin ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda kendinin bir birey oldugunun farkında, problem çözücü, paylaşımcı, kendini iyi ifade edebilen, bireyler yetiştirebilmek için çocukların aktif katılımının sağlanacağı ve öğretmenin gizli planlayıcı ve yönlendirici olacağı uygun ortamlar hazırlamaktır.

Siz de “çocuğum  Görerek, Yaşayarak ve Eğlenerek ÖĞRENSİN” diyorsanız tercihiniz ATLANTİS Kreş olsun …

 

Misyonumuz

Kreşimiz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen çalışkan, alanında uzman dinamik kadromuzla tüm bilgi ve birikimlerimizi çocuklarımız için kullanan, topluma yararlı, doğayı koruyan, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, paylaşımcı, yaratıcı, soru soran, eleştirel düşünen, yarattığı değerlerle ülkesini seven ve tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek.

Vizyonumuz

Sizin bir taneniz, bizim inci tanemizdir. Her biri benzersiz, her biri değerlidir. Kaçırılmış okul öncesi dönem yaşam boyu yakalanamaz. Bir çocuğu eğitmek ülkemizin kaderini değiştirir. Bu düşünce ve bağlamda hedefimiz;

* Çocuğun öğrenme ve bilgi edinmede zihinsel kapasitesini kullanabilmesi için çevre ile etkileşimini sağlayan,
* Aydınlatma, ses düzeni, güvenlik, havalandırma, hijyeniklik, sağlıklı beslenme, yaşam/oyun alanı konularında uluslararası standartlara uyan ve yeni standartların geliştirilmesi için yol gösteren,
* Personelinin yüksek motivasyonla çalıştığı ve bu motivasyonun getirdiği olumlu özellikleri çocuklara yansıttığı,
* Çalışanlarının ve velilerinin bu okulda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu,
* Çocuklara, onların daha sonraki eğitimlerine temel oluşturacak kaliteli eğitim veren,
* Geri bildirimlere dayalı, istekler doğrultusunda gelişmeye açık
* Beklentilerin hep önünde, kalitesiyle örnek gösterilen, önder bir kurum olarak kalite standartlarında hizmet vermeye devam etmek.
Ekibimiz
Kreşimizde, her yaş grubunun ayrı sınıf öğretmeni olmasının dışında; yapılan tüm etkinlikler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından gerçekleşirilir.

Harita


Yorumlar

İletişim Bilgileri

Atlantis Kreş ve Gündüz Bakım Evi
Yetkili Bilgisi Yok
Mesaj Formu