gelişmiş arama
Kreş ve Yuva Rehberiniz

Özel Menar Gündüz Bakım Evi

Gap Mahallesi 2517. Sk. No:13 Merkez / BATMAN

0 488 221 11 88
12 KASIM 2017 tarihinde yayınlandı
Güncellenme Tarihi :

Açıklama

HAKKINDA
   Özel Menar gündüz Bakım Evi, miniklerimize bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinmelerini sağlıyoruz. Çocuklar, öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan bireyler olarak eğitim alırlar.

   Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes, kurumumuzu ziyaret edebilir. Özel Menar gündüz Bakım Evi olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte çocuklarının eğitimiyle ilgili sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

   Özel Menar gündüz Bakım Evi, okul öncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan Batman'ın en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.

* Okuma yazmaya hazırlık
* Sosyal etkinlikler
* Beceri gelişim
* Aktiviteler
* Mental aritmetik

SERVİS
* Çocuklarımızın araca binip oturmalarından itibaren, araçta bulunan rehber personelin emniyet kemeri takmak konusundaki yardımı olacaktır.
* Servis araçları evinize varış süresinden yaklaşık 5 (Beş) dakika önce, servis görevlileri tarafından rutin olarak cep telefonunuzdan aranacaksınız.
* Cocuklarınız araçta bulunan rehber personel tarafından alınıp geri bırakılacaktır.
* Çocuklarımızın güvenliği açısından servis aacı ve söförü yıl içinde değişmeksizin devam edecektir.

NASIL BESLENİYORUZ

* Çocukların sağlıklı büyümeleri için sağlıklı bir şekilde beslenmeleri gerekiyor. Kreşimizde çocukların sağlıklı beslenmeleri için özel bir çaba harcıyoruz.
* Menümüzde sebze, meyve ve ete ağırlık veriyoruz.
* Kaliteli ürünler kullanıyoruz.
* UHT süt yerine günlük süt (pastörize) kullanıyoruz.
* Daha az unlu şekerli yiyecek, daha fazla meyve sebze
* Özel olarak arıtılmış su kullanıyoruz.
* Organik mevsim sebzelerini kullanıyoruz.


Yorumlar

İletişim Bilgileri

Özel Menar Gündüz Bakım Evi
Yetkili Bilgisi Yok
  • 0 488 221 11 88
  • -
  • -
  • 0 542 665 00 33
  • -
  • -
  • -
Mesaj Formu