gelişmiş arama
Kreş ve Yuva Rehberiniz

Özel Neşeli Saatler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Mehmet Akif Mahallesi Zembilli Caddesi No:52/A Selçuklu / KONYA

0 332 245 10 30
27 ARALIK 2017 tarihinde yayınlandı
Güncellenme Tarihi : 27.12.2017 10:46:44

Açıklama

Özel Neşeli Saatler Kreşi ve Bakımevi en değerli varlıklarınız olan sevgili yavrularınızın eğitimini alabilmesi için , yaş gruplarına ayrılmış sınıflarımızla , deprem güvenlikli, yangın tertibatlı, aydınlık, ferah, geniş ve hijyenik mekânlarıyla , güvenlik tedbirlerinin ön planda tutularak yapılandırıldığı bina yapısı ve işleyişi ile , çocuklar için özel olarak tasarlanmış,konforlu bir yapıda uzman bir kadroyla eğitim vermektedir.

Özel Neşeli Saatler Kreş ailesi olarak; ailemizin sıcaklığına inanıyor ve güvenle çocuklarımıza her konu da destek olacağımıza onların gülümsemelerini kahkahaya dönüştürmeyi kendimize amaç edinmiş bir aileyiz.. Açık ve kapalı oyun alanlarında çocuklarımız, çok çeşitli oyuncaklarla birçok eğlenceli oyunlar oynayabilmekte , birçok aktivitelerle çok keyifli harika bir zaman dilimi geçirebilmektedirler.

Ayrıca özel parti organizasyonları ve özel gün kutlamaları da yapılabilmektedir. Görsel ve eğitsel etkinliklerin içinde aktif olarak yer alan çocuklar ; yaparak ve yaşayarak öğretilerini geliştirirler. Kurumumuzda çocukların rahatça beslenmelerini yapabilecekleri ve yemek yerken zevk alacakları sevimli yemekhanemizde, hazırlamış olan organik yemeklerle günlük besinleri tamamlarlar. Kreşimizde 3-6 yaş arası çocuklarımız için sınıflar ve kadromuz mevcuttur.

Özel Neşeli Saatler Kreş’de uygulanan egitim programının temel amacı yıllık planda belirlenen konular aracılığıyla 3-6 yaş grubu çocukların kişilik oluşumlarının en önemli evresinde oldukları düşünülerek, bu dönemde belirlenen amaçlar ve hedefler dogrultusunda edinmeleri gereken tutum ve davranışları kazandırmaktır.

Özel Neşeli Saatler Kreşi ve Bakımevi geleneksel program çerçevesinde yer alan kalıpçı yaklaşımdan sıyrılarak çocuklara bilgi yüklemek degil, demokratik, bilgiyi keşfeden, araştırmacı, yaratıcı, öz disiplin ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda kendinin bir birey oldugunun farkında, problem çözücü, paylaşımcı, kendini iyi ifade edebilen, bireyler yetiştirebilmek için çocukların aktif katılımının sağlanacağı ve öğretmenin gizli planlayıcı ve yönlendirici olacağı uygun ortamlar hazırlamaktır.

Özel Neşeli Saatler Kreş ve Bakımevinde:

– Aylık Düzenli Sağlık Kontrolü
– Psikolojik Danışmanlık ve Gelişim Testi
– Beyin Yetenek Testi
– Mental Aritmetik
– Montessori Eğitimi
– Akıl ve Zeka Oyunları
– Hızlı okuma
– Satranç
– Fen ve Teknoloji Çalışmaları
– Branş Öğretmeni Eşliğinde İngilizce Dersleri
– Ebeveyn Katılımlı Eğitim Programları
– Yaratıcı Drama Eğitimi
– Değerler Eğitimi
– Dini Eğitim
– Müzik – Orff Eğitimi, Ritim Çalışmaları
– Proje Tabanlı Eğitim
– Okuma yazmaya hazırlık
– Yaratıcı Sanat Etkinliği
– Serbest Jimnastik

Harita


Yorumlar

İletişim Bilgileri

Özel Neşeli Saatler Kreş ve Gündüz Bakımevi
Yetkili Bilgisi Yok
Mesaj Formu