gelişmiş arama
Kreş ve Yuva Rehberiniz

Özel Minik İzler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Aşkan Mah. Gök Çiçek Sok. No:6 Meram / KONYA‎

0 332 324 60 50
27 ARALIK 2017 tarihinde yayınlandı
Güncellenme Tarihi : 27.12.2017 10:46:17

Açıklama

Konya Meram’da bulunan kreşimiz  dört bir yanı yeşillikler, çam ağaçları ve meyve ağaçlarıyla  çevrili olup, içerisinde kümes hayvanları da bulunan 700 metre kare bahçe alanı, 2,5 katlı 450 metrekare kullanım alanı olan müstakil bir binada şehrin içerisinde ama doğayla baş başa bir konumdadır. Tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi merkezleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde oyuncaklarla donatılmış oyun parkı, kış dönemleri için kış bahçesi ve oyun salonu, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur.

Okulumuzda öğrencilerimiz 3-6 yaş aralığında olup, sınıflarımızı yaş gruplarına göre ayırmakta ve gün içinde öz oyun saatlerinde farklı sınıfları kullanabilmektedirler. Her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmeni vardır. Servis öğretmeni ve yardımcı öğretmenler dahil  tüm öğretmen kadromuz çocuk gelişimi ve eğitimi / okul öncesi öğretmenliği mezunudur. Servis öğretmeni, aşçı, temizlik elemanı ve şoför okulumuzun kendi bünyesinde bulunan çalışanlardır.

 ‘’Eğitim Sevgiyle verilir, Sevgi Alan Çocuk Sevmeyi de Öğrenir’’ ilkesinden hareketle

Eğitim kadromuz, mesleki olgunluk ve alan donanımı açısından tecrübeli, kendini geliştirmeye yönelik çalışmalarda katılımcı, sevgi ile çocuk eğitimini ilke edinmiş, ekip ruhu ile çalışanlardır.

Kreşimiz şehrin tüm merkez Meram, Selçuklu,  Karatay   ilçe ve semtlerine servisli taşımacılık yapmaktadır. Konya Kreş olarak herkese hitap edecek bir anlayıştayız.

Kurumumuzun En Temel Amacı:

Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır.

Harita


Yorumlar

İletişim Bilgileri

Özel Minik İzler Kreş ve Gündüz Bakımevi
Yetkili Bilgisi Yok
Mesaj Formu