gelişmiş arama
Kreş ve Yuva Rehberiniz

Fatih İlk Cemre Anaokulu

Topkapı mahallesi Emek sok. No:3 Fatih/İstanbul

0 212 531 2448
30 TEMMUZ 2019 tarihinde yayınlandı
Güncellenme Tarihi :

Açıklama

    Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, eğitim koordinatörlüğü, psikolojik danışmanlık hizmeti bulunan 30-72 ay arası çocukların eğitildiği özel bir Anaokuludur. Ulaşım olarak Çapa, Şehremini, Topkapı ve Vatan caddelerinin tam ortasındadır.

     Giriş saatleri sabah 07.30, akşam 18.45'dir. Fiziki şartlar; her yaş grubunun ayrı sınıfı vardır. Okulumuzda çocuklarımızın vücut ölçülerine göre özel yapılmış yataklardan oluşan uyku odası, yemekhane, güvenlik sistemleri(kamera, alarm) , tuvalet ve lavabo, bahçe bulunmaktadır.

     Eğitim şartları; Türkçe Dil Etkinlikleri, Montesorri, Müzik, Fen ve Doğa, Değerler Eğitimi, Santranç, İngilizce, Atölye çalışmaları( Ebru, Ahşap, Taş boyama) Zeka Oyunları, Matematik Sayı Çalışmaları gibi dersler bulunmaktadır. Bunun yanında her hafta düzenli olarak çocuklarımız Pedegog tarafından gözlemlenmekte ve velilere rapor sunulmaktadır.

     Beslenme şartları; Okulun beslenme programı günde üç öğün olup hazır gıdalardan uzak durulmaktadır. Hijyenik ve uygun saklama koşullarındaki gıdalar tercih edilmektedir. Her yemeğin numunesi 48 saat saklanmaktadır. Yemek listeleri hazırlanırken et, süt, sebze, yaz kış, ürünleri orantısı göz önünde bulundurulmaktadır. Velilerimize aylık olarak yemek listeleri gönderilmektedir.

     Yaz Okulu; Yazları öğrencilerimizin asosyal bireyler olmaması için hem eğlenmek hem öğrenmek temalı  ''Yaz Okulu Programımız'' hazırlanmaktadır. At binicilik, yüzme, tenis, buz pateni, bahçe etkinlikleri, hayvanat bahçesi, piknikler, tiyatrolar ve birçok gezi programları yapılıyor. Bunun yanında yaz eğitimlerimiz devam edip; İngilizce, ahlaki eğitim, santranç   ve montesorri etkinlikleri ile birlikte öğrencilerimizin zihni geliştirilmektedir.


Yorumlar

İletişim Bilgileri

Fatih İlk Cemre Anaokulu
Bahar Buyruk
  • 0 212 531 2448
  • -
  • -
  • 0 531 319 3928
  • -
  • -
  • -
Etiketler

Mesaj Formu